Systémové upozornenie
Hlavné informácie

Navštívte nás vo svete STYX!


Transparentnosť je pre nás veľmi dôležitá. To je dôvod prečo vás pozývame na návštevu našej spoločnosti so sídlom v Ober-Grafendorfe. Príďte nás navštíviť a zažiť umenie výroby prírodnej kozmetiky z prvej ruky. Prostredníctvom prehliadky so sprievodcom, ukážok, krátkeho filmu o nás a z našej histórie v múzeu, ktoré je súčasťou areálu sa dozviete zaujímavé informácie o vzniku firmy, o výrobe a hodnotách značky STYX.

KRASSIMIR KOLEV

je umelec, ktorý sa narodil a vyrástol v Bulharsku. Študoval na Akadémii výtvarných umení vo Viedni. Po promócii v roku 1998 sa presťahoval do Švédska do Uppsaly, kde žil a tvoril až do roku 2012. Počas tohto obdobia vytvoril veľké množstvo diel, ktoré boli ohodnotené rôznymi cenami a boli vystavované na mnohých výstavách v Škandinávii, v Európe ale aj v USA.

Anticelulitídny program CELLO GEL

CELULITÍDA

Celulitída? Áno, dá sa ošetrovať! Máme proti nej účinnú zbraň!

Chcete si užívať život bez riešenia nepeknej „pomarančovej pokožky"? Máme dostupné a ideálne ošetrenie, ktoré dokáže pomocť Vašej postave a bojovať proti nerovnostiam pokožky. Zabudnite na ochabnuté tkanivá, mučivé diéty. Dovoľte, aby sme Vám predstavili náš uspešný AROMA DERM Anticelulitídny program. Prvým krokom k dosiahnutiu vysnívanej pokožky je salónne ošetrenie a potom pokračujete s podpornou starostlivosťou a výrobkami určenými na domáce použitie. Vo vašom salóne dostanete zaručené rady a tipy, pre dosiahnutie maximálneho výsledku.