Systémové upozornenie
Hlavné informácie

SÉRIA CHIN MIN Pokožka jemná ako zamat a hodváb

 

Séria produktov na úľavu od bolesti a regeneráciu s výťažkom z čínskej mäty a éterickými olejmi, ktorá má korene a čerpá z poznatkov starodávnej čínskej medicíny.

maslo granatove

Produkty:

element1

Chin Min športový balzam

Chin Min športový balzam

Chin Min Balm - športový balzam pomáha pri regenerácii svalových tkanív následkom nadmerného zaťaženia pohybového systému, ako svalová horúčka a natiahnutie. Mentolové tonikum prináša úľavu, zatiaľ čo čínska mäta odstraňuje svalové napätie.


Chin Min Balzam je aktivizujúci balzam nielen na športové účely. Chin Min Balzam podporuje regeneráciu svalového tkaniva pri preťažení pohybového aparátu, poskytuje úľavu pri svalovej horúčke, bolesti svalov, šliach a kĺbov. Použité éterické oleje a čínska mäta stimulujú krvný obeh, spôsobujú prehriatie, prinášajú pocit tepla, uvoľnenia a úľavy. Vhodný pre športovcov aj seniorov.


Aplikácia: Nanášajte rovnomerné množstvo krúživými pohybmi na postihnuté miesta. Po nanesení neprekrývať. Môže sa použiť aj pri masážach. Ak sa vyskytne podráždenie alebo alergická reakcia, prestaňte používať. Nepoužívajte do okolia očí ani na sliznice.


Upozornenie: Len na vonkajšie použitie. Nepoužívajte pre deti mladšie ako 3 roky, ani pre osoby citlivé na niektorú zo zložiek produktu. Po použití si starostlivo umyte ruky!


Výrobok nie je testovaný na zvieratách. Bez parabénov.

Objem balenia: 50 ml

Kód tovaru: 18301

VEGAN

Chin Min športový balzam

Chin Min športový fluid

Chin Min športový fluid

Chin Min Sport Fluid – pôsobí ako podpora v príprave pred športovaním alebo počas rozcvičky.

Funguje ako stimulátor krvného obehu, teda svaly sú oveľa lepšie zásobované kyslíkom, čím je krvný obeh lepšie prispôsobený na plánovanú športovú aktivitu a zvýšený fyzický výkon.

Bez parabénov.

Objem balenia: 100 ml

Kód tovaru: 18322

VEGAN Viac info...

Chin Min športový fluid

Chin Min športový sprej

Chin Min športový sprej

Chin Min Sport Spray – športový sprej chladí a osviežuje namáhané svaly a poskytuje novú energiu, keď začína pôsobiť únava.

Sprej predchádza aj nadmernému prekysleniu svalových tkanív a zvyšuje výkonnosť.

Bez parabénov.

Objem balenia: 100 ml

Kód tovaru: 18332

VEGAN

Chin Min športový sprej

Chin Min mätový olej

Chin Min mätový olej

Je ideálnou voľbou do každej domácnosti. Prináša úľavu a odolnosť napr. pri peších túrach, lyžovaní, behu a ďalších športových aktivitách. Chin Min mätový olej má široké využitie možno použiť pri bolestiach hlavy, potrieť body na spánkoch alebo na krčnej chrbtici.

Dá sa použiť v kancelárii, počas šoférovania na okamžité osvieženie. Ďalej sa Chin Min mätový olej dá použiť s kombináciou masti a potrieť oblasť hrudníka a krku na podporu, upokojenie a úľavu pri respiračných problémoch a ochoreniach dýchacieho traktu.

Zároveň je tiež ideálnym spoločníkom pre využitie do sauny alebo do aróma lampy.

Bez parabénov

 

 

Objem balenia: 100 ml, 10 ml

Kód tovaru: 18312

VEGAN

Chin Min mätový olej